Swamp Soccer World Championships 2017 tulospalvelu

Ilmoittautudu Suopotkupallon MM-kisoihin 2018

200 joukkuetta ja 4000 pelaajaa ratkovat MM tittelit 6 eri Sarjassa Hyrynsalmen Vuorisuolla.

Lisää tietoa löydät turnauksen sivuilta

More than 200 teams and 4000 players will play in World Championships tournament in Hyrynsalmi Vuorisuo.

More information from tournament pages.

 

Näytä tuomarit
La 15.7.2017
Nro Sarja Lohko Klo Kenttä Koti Vieras Tulos
13 Miesten kilpa A 09:00 1 Hörstin Hönkäys Telinekataja 1-0
74 Miesten harraste E 09:00 10 Peräkylän Voima ROXBURY JK 1-0 lv
81 Miesten harraste F 09:00 11 SRT Seppänen Rally Team Lypsytila Mustonen 2-0
62 Miesten harraste D 09:00 12 Zero Erectus Lauttakylän Lättäjalat 1-0 lv
94 Miesten harraste G 09:00 13 Pretty Boys United Pikipallot 3-0
101 Miesten harraste H 09:00 14 10 Kouhot 2-0
102 Miesten harraste H 09:00 15 FC BLE Kuusysi 0-0
114 Miesten harraste I 09:00 16 Jormuan Tarmokkaat Urheilijat SKA-FANS 0-0
121 Miesten harraste J 09:00 17 LOS POKEMONS (RU) Fc Betoniporsaat 0-1 lv
122 Miesten harraste J 09:00 18 Los Pollos Hermanos Bh Surfers 0-1
339 Seka K 09:00 19 FC Suolinko SS TeNu 0-1
14 Miesten kilpa A 09:00 2 Izhora Pipe Company Wanha Kippari 0-1 lv
359 Seka M 09:00 20 FUR L&B Polyteknikkojen Raittiusseura 0-0
32 Miesten harraste A 09:00 3 FC A-Kilta Harjumäen Sisu 0-1
15 Miesten kilpa A 09:00 4 Nicky On The Butt Teiskon Turvejussit 3-0
31 Miesten harraste A 09:00 5 AMIRAALIT FC Isot Pannarit 1-0 lv
44 Miesten harraste B 09:00 6 TorSO-98 LAKKALIKÖÖLI- 3-1
54 Miesten harraste C 09:00 7 Team Supo FC Kivireki 0-0
326 Seka J 09:25 1 FC Zikspäx FC Semimakosat 0-0
269 Seka D 09:25 10 Viimeiset Hitaat Fc Jänkhä 0-1
257 Seka C 09:25 11 Laiskat Lehmät Vertebralis Team 0-1
256 Seka C 09:25 12 Panithkonaikos FC FC Jallumuuli 1-0
246 Seka B 09:25 14 FC Runki Fc HoivaTeam 4-0
239 Seka A 09:25 15 Munasupaveteraanit LaKeS_MIX 0-1
61 Miesten harraste D 09:25 16 FC Lerssi SUoPOssut 4-0
132 Miesten harraste K 09:25 17 FC HASSUJEN TUKIJAT Koitelin Komiat 0-1
131 Miesten harraste K 09:25 18 HC ELÄKELLÄISET S Börsta T 0-0
346 Seka L 09:25 19 Pakinkylän AIK Söpötpistorasiat 4-0
327 Seka J 09:25 2 IF Mairea Pommi Survivors 0-2
347 Seka L 09:25 20 Paltamon Jyry (PaJy) V-ALKO 1-0
309 Seka H 09:25 3 SuoJaKännit Legendat03 0-3
319 Seka I 09:25 4 FC Comeback Leidiis HC & Kukot 0-5
297 Seka G 09:25 5 Kicking Chicks Villi Pohjola 0-0
296 Seka G 09:25 6 SKAzka (RU) Kääriän Palloseura, KÄPS 6-0
289 Seka F 09:25 7 Fc Nimi ei selviä VismaHerppi 1-0 lv
196 Naiset harraste B 09:50 1 Nastapimut USiKi 1-1
227 Naiset harraste E 09:50 10 Pesäpirkot MätäsMuijat 0-1
357 Seka M 09:50 11 Helevetin Huonot Fc Karvapallot 1-0 lv
276 Seka E 09:50 12 FC Suonsilmät FC Kauneilu ja Terveily 1-0 lv
277 Seka E 09:50 13 Les LoiCCarit- MUrsUt suosSA 0-0
287 Seka F 09:50 14 FC HULABALOO #hävyttömät 1-2
229 Naiset harraste E 09:50 15 Fc Könykanat Lahen Stolit 0-1
219 Naiset harraste D 09:50 16 FC Kalpeat Kanat Ruttukuu 0-1 lv
112 Miesten harraste I 09:50 17 Togo FC Potkuhousut 1-0
52 Miesten harraste C 09:50 2 FC Korpiklaani Tipurin Teräs 1-1
181 Naiset harraste A 09:50 3 FC Kihokit G-Force 0-5
198 Naiset harraste B 09:50 4 FC PMS Extreme Ladyt 0-4
182 Naiset harraste A 09:50 5 SeroPi Aikuiset Naiset 0-0
183 Naiset harraste A 09:50 6 SPA Pirkot Noro Nokian Rockyt 0-0
209 Naiset harraste C 09:50 7 Lady Spartak Nelinkontin 2-0
18 Miesten kilpa A 10:15 1 Teiskon Turvejussit Saint-Petersburg Lakes 0-2
71 Miesten harraste E 10:15 10 VaPa Peräkylän Voima 3-0
72 Miesten harraste E 10:15 11 Pehmeät Jänikset OhiLaukaus 0-3
84 Miesten harraste F 10:15 12 Lypsytila Mustonen Uudet perunat 3-0
91 Miesten harraste G 10:15 13 FC Rautakanki Pretty Boys United 3-0
92 Miesten harraste G 10:15 14 Anu Meininki Dirty BeerDrinkers 0-0
104 Miesten harraste H 10:15 15 Kouhot TM Korjaussarja 0-0
111 Miesten harraste I 10:15 16 Ruusun Siipi Jormuan Tarmokkaat Urheilijat 1-0
64 Miesten harraste D 10:15 17 SUoPOssut Telinekataja 0-2
124 Miesten harraste J 10:15 18 Fc Betoniporsaat UC Junics LLS 0-5
336 Seka K 10:15 19 Vacas Locas FC Suolinko 1-0
17 Miesten kilpa A 10:15 2 Telinekataja Nicky On The Butt 1-0
337 Seka K 10:15 20 SFC Mambo SFC Viikki 0-0
34 Miesten harraste A 10:15 3 FC Isot Pannarit Jorma 0-1 lv
16 Miesten kilpa A 10:15 4 Wanha Kippari Hörstin Hönkäys 0-2
41 Miesten harraste B 10:15 5 Perse Ukot TorSO-98 0-0
42 Miesten harraste B 10:15 6 KOMEN Tuunarit Puoliveltot 0-2
51 Miesten harraste C 10:15 7 FC Hemohes Team Supo 0-0
329 Seka J 10:40 1 FC Semimakosat Sorsanpoikaset 1-0
267 Seka D 10:40 10 SST Kalu features Jeremy Hårdis Kastikkeet 3-0
266 Seka D 10:40 11 Alijauhonevan Eläimet Viimeiset Hitaat 3-0
259 Seka C 10:40 12 FC Jallumuuli Fat and Furious 0-0
249 Seka B 10:40 13 Fc HoivaTeam Fc-piipaa 0-0
237 Seka A 10:40 14 FC Sukuvika FC Haarahipat 0-1
236 Seka A 10:40 15 FC Aamuhartaus Munasupaveteraanit 3-0
141 Miesten harraste L 10:40 16 Pitskun Sportti FC Sulttaanit 1-0
134 Miesten harraste K 10:40 17 S Börsta T Viron Pojat 0-1
142 Miesten harraste L 10:40 18 Jokikunnan Murheilijat VPJ 1-0
349 Seka L 10:40 19 Söpötpistorasiat FC SuoKyntäjät 0-0
316 Seka I 10:40 2 Ameebat FC Comeback Leidiis 4-0
356 Seka M 10:40 20 Pitskun Aikuiset Nelinkontin on the Butt FUR L&B 0-0
306 Seka H 10:40 3 FC HollinVolli SuoJaKännit 1-0
279 Seka E 10:40 4 FC Kauneilu ja Terveily E+H 0-1
307 Seka H 10:40 5 Seka Sepot RAIMO 0-2
299 Seka G 10:40 6 Kääriän Palloseura, KÄPS Mansen Muta 1-1
286 Seka F 10:40 7 FC Purola Fc Nimi ei selviä 1-0
184 Naiset harraste A 11:05 1 G-Force Aikuiset Naiset 1-0
207 Naiset harraste C 11:05 10 Happy Chickens Suomineidot 4-0
206 Naiset harraste C 11:05 11 STBF Lady Spartak 1-0
217 Naiset harraste D 11:05 12 Ranuan poro Tsäkättäret 0-0
226 Naiset harraste E 11:05 13 Bits Fc Könykanat 1-0
150 Miesten harraste 1-16 11:05 14 Perse Ukot Dirty BeerDrinkers rp 0-2 (0-2)
154 Miesten harraste 1-16 11:05 15 FC Isot Pannarit Kuusysi 0-1 lv
186 Naiset harraste A 11:05 2 SPA Pirkot SeroPi 0-2
199 Naiset harraste B 11:05 3 USiKi Landespedet 0-1
185 Naiset harraste A 11:05 4 Noro Nokian Rockyt FC Kihokit 1-0
200 Naiset harraste B 11:05 5 Extreme Ladyt Nastapimut 0-0
148 Miesten harraste 1-16 11:05 6 Tipurin Teräs Lypsytila Mustonen 0-2
216 Naiset harraste D 11:05 7 FCK Hyvä yritys FC Kalpeat Kanat 1-0 lv
20 Miesten kilpa A 11:30 1 Nicky On The Butt Wanha Kippari 1-0
369 Seka 1-32 11:30 10 SKAzka (RU) Pitskun Aikuiset Nelinkontin on the Butt 4-0
370 Seka 1-32 11:30 11 FC Zikspäx Pakinkylän AIK 0-1
371 Seka 1-32 11:30 12 LaKeS_MIX RAIMO rp 2-0 (2-0)
368 Seka 1-32 11:30 13 Viimeiset Hitaat Les LoiCCarit- 1-0
367 Seka 1-32 11:30 14 Paltamon Jyry (PaJy) Mansen Muta rp 5-4 (5-4)
149 Miesten harraste 1-16 11:30 15 Ruusun Siipi Viron Pojat rp 1-0 (1-0)
151 Miesten harraste 1-16 11:30 16 Pitskun Sportti Bh Surfers 3-0
152 Miesten harraste 1-16 11:30 17 Telinekataja OhiLaukaus rp 2-1 (2-1) lv
153 Miesten harraste 1-16 11:30 18 UC Junics LLS Jokikunnan Murheilijat rp 2-0 (2-0)
155 Miesten harraste 1-16 11:30 19 Koitelin Komiat Jormuan Tarmokkaat Urheilijat 1-0
21 Miesten kilpa A 11:30 2 Saint-Petersburg Lakes Telinekataja 1-1
372 Seka 1-32 11:30 20 Vacas Locas Härskin Dynamo 0-1
363 Seka 1-32 11:30 3 Suosiat Vertebralis Team 2-0
19 Miesten kilpa A 11:30 4 Hörstin Hönkäys Izhora Pipe Company 1-0 lv
364 Seka 1-32 11:30 5 Legendat03 SFC Mambo rp 1-0 (1-0) lv
365 Seka 1-32 11:30 6 HC & Kukot FC Semimakosat 5-0
366 Seka 1-32 11:30 7 Helevetin Huonot FC HULABALOO rp 2-1 (2-1)
390 Naiset harraste 1-8 12:40 1 Landespedet Happy Chickens 0-1
373 Seka 1-16 12:40 10 FC Haarahipat Suosiat 2-0
158 Miesten harraste 1-8 12:40 11 FC Lerssi Dirty BeerDrinkers 2-0
156 Miesten harraste 1-8 12:40 12 AMIRAALIT Lypsytila Mustonen 1-0
157 Miesten harraste 1-8 12:40 13 FC BLE Ruusun Siipi 1-0
159 Miesten harraste 1-8 12:40 14 VaPa Pitskun Sportti rp 1-2 (1-2)
160 Miesten harraste 1-8 12:40 15 TorSO-98 Telinekataja 0-1
161 Miesten harraste 1-8 12:40 16 Anu Meininki UC Junics LLS 0-1
162 Miesten harraste 1-8 12:40 17 FC Hemohes Kuusysi rp 0-1 (0-1)
163 Miesten harraste 1-8 12:40 18 SRT Seppänen Rally Team Koitelin Komiat 3-0 (1-0)
375 Seka 1-16 12:40 19 Alijauhonevan Eläimet Helevetin Huonot 2-0
391 Naiset harraste 1-8 12:40 2 Tsäkättäret Lahen Stolit 0-1
376 Seka 1-16 12:40 20 MUrsUt suosSA Paltamon Jyry (PaJy) 0-1
377 Seka 1-16 12:40 3 FC Runki Viimeiset Hitaat 2-1
380 Seka 1-16 12:40 4 #hävyttömät Härskin Dynamo rp 2-0 (2-0)
374 Seka 1-16 12:40 5 Legendat03 HC & Kukot 0-2
379 Seka 1-16 12:40 6 Panithkonaikos FC LaKeS_MIX rp 1-2 (1-2)
378 Seka 1-16 12:40 7 SKAzka (RU) Pakinkylän AIK rp 2-1 (2-1)
23 Miesten kilpa 1-4 13:15 1 Hörstin Hönkäys Nicky On The Butt 3-0
393 Naiset harraste 1-8 13:15 10 FCK Hyvä yritys MätäsMuijat rp 3-2 (3-2)
392 Naiset harraste 1-4 13:15 11 G-Force Happy Chickens rp 2-0 (2-0)
394 Naiset harraste 1-4 13:15 12 Extreme Ladyt Lahen Stolit rp 0-2 (0-2)
395 Naiset harraste 1-8 13:15 13 STBF Aikuiset Naiset 2-0
383 Seka 1-8 13:15 14 FC Runki SKAzka (RU) 0-1
166 Miesten harraste 1-8 13:15 15 Telinekataja UC Junics LLS rp 0-2 (0-2)
167 Miesten harraste 1-8 13:15 16 Kuusysi SRT Seppänen Rally Team rp 1-0 (1-0)
24 Miesten kilpa 1-4 13:15 2 Saint-Petersburg Lakes Telinekataja 1-0
165 Miesten harraste 1-4 13:15 3 FC Lerssi Pitskun Sportti 3-2
384 Seka 1-8 13:15 4 LaKeS_MIX #hävyttömät 1-0
164 Miesten harraste 1-4 13:15 5 AMIRAALIT FC BLE 1-2
381 Seka 1-8 13:15 6 FC Haarahipat HC & Kukot 0-2
382 Seka 1-8 13:15 7 Alijauhonevan Eläimet Paltamon Jyry (PaJy) 2-3
396 Naiset harraste 1-4 13:50 10 G-Force FCK Hyvä yritys 1-0
397 Naiset harraste 1-4 13:50 11 Lahen Stolit STBF 0-2
169 Miesten harraste 1-4 13:50 3 UC Junics LLS Kuusysi rp 3-2 (3-2)
385 Seka 1-4 13:50 4 HC & Kukot Paltamon Jyry (PaJy) rp 1-0 (1-0)
168 Miesten harraste 1-4 13:50 5 FC BLE FC Lerssi rp 2-1 (2-1)
386 Seka 1-4 13:50 6 SKAzka (RU) LaKeS_MIX rp 0-2 (0-2)
25 Miesten kilpa 1/2 14:30 1 Hörstin Hönkäys Saint-Petersburg Lakes 0-1
399 Naiset harraste 3/4 14:30 10 FCK Hyvä yritys Lahen Stolit 1-2
388 Seka 3/4 14:30 11 Paltamon Jyry (PaJy) SKAzka (RU) 0-1
387 Seka 1/2 14:30 2 HC & Kukot LaKeS_MIX 0-1
171 Miesten harraste 3/4 14:30 3 FC Lerssi Kuusysi rp 5-4 (5-4)
26 Miesten kilpa 3/4 14:30 4 Nicky On The Butt Telinekataja 0-2
170 Miesten harraste 1/2 14:30 5 FC BLE UC Junics LLS rp 1-3 (1-3)
398 Naiset harraste 1/2 14:30 6 G-Force STBF 1-2